Najnowsze Newsy
JUBILEUSZOWE  TURNIEJE  Z  OKAZJI  35-LECIA  G.T.S.P.N.P.
07.01.2018 JUBILEUSZOWE TURNIEJE Z OKAZJI 35-LECIA G.T.S.P.N.P.
W dniu 10.02.2018 zainaugurujemy cykl turnieji, z okazji 35-lecia istnienia gliwickiej ligi piłki nożnej pięcioosobowej  serdecznie zapraszamy, decyduje kolejność zgłoszeń.
                                                                                                                                                                     Każdy z turniejów  zostanie  rozegrany  systemem - cztery   grupy  po  cztery  zespoły, w  grupach każdy  z  każdym wychodzą  po  dwa  zespoły, następnie  pucharowo  aż  do  finału.  Pierwszy  turniej  zostanie  rozegrany  w  dniu  10.02.2018  na  hali przy  ul.  Chorzowskiej 5  w  godz.  od  8.00  do  19.00. Zagraj i zbieraj punkty rankingowe. WYGRAJ  POSZCZEGÓLNY  TURNIEJ  LUB  CAŁĄ  EDYCJĘ !!!!

 Losowania  grup  poszczególnego  turnieju  będziemy  dokonywać  w  każdy  poniedziałek,  poprzedzający   turniej  o godz. 19.00 w  kawiarence  hali   Chorzowska 5
 

  Niezależnie  od  nagród  za  poszczególny  turniej, czyli  za I, II i  III   miejsce, będzie  prowadzony   ranking  i  tak:  I - miejsce  12 pkt.
                           II- miejsce   9  pkt.
                        III -  miejsce  7  pkt.
                          IV - miejsce  5  pkt.
          od  V - VIII - miejsce   3  pkt.
          za  udział  w  turnieju  1  pkt.

 Rozegranych  będzie  minimum  cztery  turnieje, o  terminie  poszczególnego  turnieju  będziemy   informować  z  miesięcznym  wyprzedzeniem.
najbliższe rozgrywki
I LIGA
Poniedziałek, 22.01.2018
17:00
17:00
ORCHIDEA vs GRANTS
17:40
17:40
ANDERS TEAM vs STOLLE EMS
18:20
18:20
GOTUJĄC MIESZAJ vs ETISOFT
19:00
19:00
TOMEX vs ANDERS TEAM
19:40
19:40
ASTONISH vs SAFEROAD
20:20
20:20
PANTERA vs ALCON
21:00
21:00
DAKO vs ROHLIG SUUS
21:40
21:40
IPA KNURÓW/PPO RAKON vs BEUMER
22:20
22:20
EKOMAX vs ROHLIG SUUS
II LIGA
dziś, 18.01.2018
17:00
17:00
WCZORAJSI vs NGK CERAMIKS POLSKA
17:40
17:40
THERMEX vs KONKURENT
18:20
18:20
JEST APA TEAM vs GLADIATOR
19:00
19:00
PIEKARNIA ROKER vs HYBRIS
19:40
19:40
PRINT - LINE GLIWICE vs BIBA
20:20
20:20
MAL - DREW vs ELITA
21:00
21:00
TRW vs PEGADIVA
21:40
21:40
POGROMCY ASFALTU vs MILF HUNTERS
22:20
22:20
CELTA VIGO vs REGGAE BOYZ
III LIGA
jutro, 19.01.2018
17:00
17:00
FAMILIA vs EMERYCI
17:40
17:40
FC TOTAL UNITED vs CZARNI
19:00
19:00
PKM GLIWICE vs EPP
19:40
19:40
ISKRA vs SZYKOWNI
20:20
20:20
AXEL SOFTWARE vs ENERGO-MOC
21:00
21:00
HUTA ŁABĘDY vs DERBY
21:40
21:40
PROLEO.pl ECM vs ETISOFT 2
22:20
22:20
SELGROS vs DRX MILENIUM
IV LIGA
pojutrze, 20.01.2018
08:00
08:00
ROSSMANN vs WINDEX
08:40
08:40
ISOVER vs HP POLSKA
09:20
09:20
DŻONDRO GLIWICE vs WINDEX
10:00
10:00
FC DRZEWCE vs LILA TEAM
10:40
10:40
EXORIGO - UPOS vs TOTTENHAM
11:20
11:20
BAD BOYS vs LILA TEAM