Najnowsze Newsy
KOMUNIKAT  SPECJALNY !!!  WZNOWIENIE  ROZGRYWEK.
11.07.2017 KOMUNIKAT SPECJALNY !!! WZNOWIENIE ROZGRYWEK.
Zarząd  Gliwickiego  Towarzystwa  Sympatyków  Piłki  Nożnej  Pięcioosobowej  informuje  że  z  dniem  04.09.2017  wznawiamy  rozgrywki  wszystkich  lig, tym samym rozpoczniemy 34 sezon 2017/18 . I  tak: I  Liga  04.09.2017 (poniedziałek). II  Liga 07.09.2017 (czwartek). III  Liga 08.09.2017 (piątek), oraz   IV  Liga 09.09.2017 (sobota).   

DRUŻYNY  WINNY  DO  DNIA  20.07.2017  POTWIERDZIĆ  SWÓJ  UDZIAŁ  W  ROZGRYWKACH, WPŁACAJĄC  MINIMUM  500 zł - całkowity  koszt  rundy  zasadniczej  wynosi  1400 zł.

O TERMINARZU  NA  SEZON  2017/18  POINFORMUJEMY  OKOŁO  15.08.2017, ZATEM  BARDZO  PROSIMY  O ZGŁOSZENIE  DRUŻYNY  W  TERMINIE, CO  W  ZNACZNYM  STOPNIU  USPRAWNI  PRZYGOTOWANIE  SIĘ  DO  ROZGRYWEK  LIGOWYCH, i  SPORZĄDZENIA  TERMINARZA  ROZGRYWEK  NA  CZAS.

W  SPRAWACH  NURTUJĄCYCH  WAS  ODNOŚNIE  ROZGRYWEK - DZWOŃCIE  602 475 150 !!!
najbliższe rozgrywki
I LIGA
Poniedziałek, 23.10.2017
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs PANTERA
17:40
17:40
ASTONISH vs ANDERS TEAM
18:20
18:20
EKOMAX vs TOMEX
19:00
19:00
BEUMER vs NONAME
19:40
19:40
FC ALLIGATOR'S vs DAKO
20:20
20:20
ETISOFT vs Nbit
21:00
21:00
ORCHIDEA vs GOTUJĄC MIESZAJ
21:40
21:40
PPO RAKON vs ALCON
22:20
22:20
STOLLE EMS vs SAFEROAD
II LIGA
pojutrze, 19.10.2017
17:00
17:00
HYBRIS vs NGK CERAMIKS POLSKA
17:40
17:40
JEST APA TEAM vs POGROMCY ASFALTU
18:20
18:20
PRINT - LINE GLIWICE vs REGGAE BOYZ
19:00
19:00
MILF HUNTERS vs PIEKARNIA ROKER
19:40
19:40
THERMEX vs MAL - DREW
20:20
20:20
CELTA VIGO vs ELITA
21:00
21:00
GLADIATOR vs PEGADIVA
21:40
21:40
BIBA vs KONKURENT
22:20
22:20
WCZORAJSI vs TRW
III LIGA
Piątek, 20.10.2017
17:00
17:00
FAMILIA vs PKM GLIWICE
17:40
17:40
CZARNI vs EMERYCI
18:20
18:20
SZYKOWNI vs DERBY
19:00
19:00
PROLEO.pl ECM vs EPP
19:40
19:40
AMPLIO MŁODE WILCZKI vs ISKRA
20:20
20:20
HUTA ŁABĘDY vs SELGROS
21:00
21:00
AXEL SOFTWARE vs ENERGO-MOC
21:40
21:40
FC TOTAL UNITED vs ETISOFT 2
22:20
22:20
MARCO vs DRX MILENIUM
IV LIGA
Sobota, 21.10.2017
08:00
08:00
LILA TEAM vs EXORIGO - UPOS
08:40
08:40
TOTTENHAM vs PEPE
09:20
09:20
TOTO vs WINDEX
10:00
10:00
ISOVER vs MTS BUD-DREW SYSTEM
10:40
10:40
LUX vs HP POLSKA