Najnowsze Newsy
KOMUNIKAT  SPECJALNY !!!  WZNOWIENIE  ROZGRYWEK.
11.07.2017 KOMUNIKAT SPECJALNY !!! WZNOWIENIE ROZGRYWEK.
Zarząd  Gliwickiego  Towarzystwa  Sympatyków  Piłki  Nożnej  Pięcioosobowej  informuje  że  z  dniem  04.09.2017  wznawiamy  rozgrywki  wszystkich  lig, tym samym rozpoczniemy 34 sezon 2017/18 . I  tak: I  Liga  04.09.2017 (poniedziałek). II  Liga 07.09.2017 (czwartek). III  Liga 08.09.2017 (piątek), oraz   IV  Liga 09.09.2017 (sobota).   

DRUŻYNY  WINNY  DO  DNIA  20.07.2017  POTWIERDZIĆ  SWÓJ  UDZIAŁ  W  ROZGRYWKACH, WPŁACAJĄC  MINIMUM  500 zł - całkowity  koszt  rundy  zasadniczej  wynosi  1400 zł.

O TERMINARZU  NA  SEZON  2017/18  POINFORMUJEMY  OKOŁO  15.08.2017, ZATEM  BARDZO  PROSIMY  O ZGŁOSZENIE  DRUŻYNY  W  TERMINIE, CO  W  ZNACZNYM  STOPNIU  USPRAWNI  PRZYGOTOWANIE  SIĘ  DO  ROZGRYWEK  LIGOWYCH, i  SPORZĄDZENIA  TERMINARZA  ROZGRYWEK  NA  CZAS.

W  SPRAWACH  NURTUJĄCYCH  WAS  ODNOŚNIE  ROZGRYWEK - DZWOŃCIE  602 475 150 !!!
najbliższe rozgrywki
I LIGA
jutro, 23.04.2018
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs GOTUJĄC MIESZAJ
17:40
17:40
ANDERS TEAM vs DAKO
18:20
18:20
ALCON vs GOTUJĄC MIESZAJ
19:00
19:00
PANTERA vs DAKO
19:40
19:40
SAFEROAD vs ALCON
20:20
20:20
EKOMAX vs ASTONISH
21:00
21:00
STOLLE EMS vs BEUMER
21:40
21:40
ETISOFT vs EKOMAX
22:20
22:20
BEUMER vs ORCHIDEA
II LIGA
Czwartek, 26.04.2018
17:00
17:00
NGK CERAMIKS POLSKA vs REGGAE BOYZ
17:40
17:40
WCZORAJSI vs THERMEX
18:20
18:20
MAL - DREW vs GLADIATOR
19:00
19:00
PIEKARNIA ROKER vs ELITA
19:40
19:40
TRW vs PRINT - LINE GLIWICE
20:20
20:20
JEST APA TEAM vs CELTA VIGO
21:00
21:00
HYBRIS vs PEGADIVA
21:40
21:40
BIBA vs MILF HUNTERS
22:20
22:20
POGROMCY ASFALTU vs KONKURENT
III LIGA
Piątek, 27.04.2018
17:00
17:00
FAMILIA vs AXEL SOFTWARE
17:40
17:40
MARCO vs EMERYCI
18:20
18:20
HUTA ŁABĘDY vs CZARNI
19:00
19:00
SZYKOWNI vs PKM GLIWICE
19:40
19:40
ISKRA vs DRX MILENIUM
20:20
20:20
SELGROS vs PROLEO.pl ECM
21:00
21:00
FC TOTAL UNITED vs ENERGO-MOC
21:40
21:40
AMPLIO MŁODE WILCZKI vs ETISOFT 2
22:20
22:20
EPP vs DERBY
IV LIGA
Sobota, 05.05.2018
08:00
08:00
WINDEX vs EXORIGO - UPOS
08:40
08:40
ROSSMANN vs LILA TEAM
09:20
09:20
WINDEX vs ISOVER
10:00
10:00
TEAM 18 NASTKA vs BAD BOYS
10:40
10:40
ENERGETYK vs ISOVER
11:20
11:20
FC GLIWICE vs HP POLSKA
12:00
12:00
ENERGETYK vs TEAM 18 NASTKA