Najnowsze Newsy
KOMUNIKAT  SPECJALNY !!!  WZNOWIENIE  ROZGRYWEK.
11.07.2017 KOMUNIKAT SPECJALNY !!! WZNOWIENIE ROZGRYWEK.
Zarząd  Gliwickiego  Towarzystwa  Sympatyków  Piłki  Nożnej  Pięcioosobowej  informuje  że  z  dniem  04.09.2017  wznawiamy  rozgrywki  wszystkich  lig, tym samym rozpoczniemy 34 sezon 2017/18 . I  tak: I  Liga  04.09.2017 (poniedziałek). II  Liga 07.09.2017 (czwartek). III  Liga 08.09.2017 (piątek), oraz   IV  Liga 09.09.2017 (sobota).   

DRUŻYNY  WINNY  DO  DNIA  20.07.2017  POTWIERDZIĆ  SWÓJ  UDZIAŁ  W  ROZGRYWKACH, WPŁACAJĄC  MINIMUM  500 zł - całkowity  koszt  rundy  zasadniczej  wynosi  1400 zł.

O TERMINARZU  NA  SEZON  2017/18  POINFORMUJEMY  OKOŁO  15.08.2017, ZATEM  BARDZO  PROSIMY  O ZGŁOSZENIE  DRUŻYNY  W  TERMINIE, CO  W  ZNACZNYM  STOPNIU  USPRAWNI  PRZYGOTOWANIE  SIĘ  DO  ROZGRYWEK  LIGOWYCH, i  SPORZĄDZENIA  TERMINARZA  ROZGRYWEK  NA  CZAS.

W  SPRAWACH  NURTUJĄCYCH  WAS  ODNOŚNIE  ROZGRYWEK - DZWOŃCIE  602 475 150 !!!
najbliższe rozgrywki
I LIGA
Poniedziałek, 24.09.2018
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs GLADIATOR
17:40
17:40
SCANIA vs ANDERS TEAM
18:20
18:20
ETISOFT vs TRW
19:00
19:00
GOTUJĄC MIESZAJ vs DAKO
19:40
19:40
FC CHECHŁO vs PANTERA
20:20
20:20
WW MED vs BEUMER
21:00
21:00
STOLLE EMS vs BIBA
21:40
21:40
TOTO vs EKOMAX
22:20
22:20
ORCHIDEA vs PEPE
II LIGA
pojutrze, 20.09.2018
17:00
17:00
NGK CERAMIKS POLSKA vs CELTA VIGO
17:40
17:40
SILESIA DRAGONS vs JEST APA TEAM
18:20
18:20
AMPLIO MŁODE WILCZKI vs POGROMCY ASFALTU
19:00
19:00
PROLEO.pl ECM vs KONKURENT
19:40
19:40
MAL - DREW vs PEGADIVA
20:20
20:20
THERMEX vs HYBRIS
21:00
21:00
SAFEROAD vs PRINT - LINE GLIWICE
21:40
21:40
ELITA vs REGGAE BOYZ
22:20
22:20
WCZORAJSI vs CLS GLIWICE
III LIGA
Piątek, 21.09.2018
17:00
17:00
EMERYCI vs FAMILIA
17:40
17:40
CZARNI vs FC TOTAL UNITED
18:20
18:20
MARCO vs AXEL SOFTWARE
19:00
19:00
HUTA ŁABĘDY vs ALLIGATORS
19:40
19:40
SZYKOWNI vs ISKRA
20:20
20:20
PKM GLIWICE vs MINIONKI TEAM
21:00
21:00
KORNAS TEAM vs SELGROS
21:40
21:40
DERBY vs ETISOFT 2
22:20
22:20
LILA TEAM vs ENERGO-MOC
IV LIGA
Sobota, 22.09.2018
08:00
08:00
WINDEX vs TOTTENHAM
08:40
08:40
EXORIGO - UPOS vs SZERSZENIE
09:20
09:20
HP POLSKA vs PIONART
10:00
10:00
ISOVER vs FC GLIWICE
10:40
10:40
GTW vs TRYNEK
11:20
11:20
STREFA - 04 vs ROSSMANN