Najnowsze Newsy
PUCHAROWE  ROZGRYWKI
13.10.2017 PUCHAROWE ROZGRYWKI
W dniu 18.11.2017 inaugurujemy cykl rozgrywek pucharowych, pierwszym z tego cyklu będzie rozegrany w dniu 18.11.2017  turniej  charytatywny  MARCO CUP - 2017 serdecznie zapraszamy, decyduje kolejność zgłoszeń.
                                                                                                                                                                     Turniej  zostanie  rozegrany  systemem - dwie  grupy  po  cztery  zespoły, w  grupach każdy  z  każdym wychodzą  po  dwa  zespoły, następnie  pucharowo  aż  do  finału.  Turniej  zostanie  rozegrany  na  hali przy  ul.  Jasnej  w  godz.  od  8.00  do  15.00. Zagraj  pomóżmy  dziecku. 

 Dokonano  losowania  grup  turnieju  MARCO  CUP - 2017  w  dniu  13.11.17 godz. 19.40 hala chorzowska 

 
 GRUPA  A                                                         GRUPA  B
 
 WINDEX                                                      MARCO
 HYBRIS                                                       FC TOTAL UNITED
 AXEL SOFTWARE                                       TOMEX
 ENERGO MOC                                             TOM-TECH

 Zwycięzcą  turnieju  została  drużyna  TOMEX  pokonując  w  finale  zespół  HYBRIS  3 : 2 . Rodzina  LENKI,   oraz  organizatorzy  turnieju  serdecznie  dziękują  drużynom  za  udział  w  tak  szczytnym  celu, jesteście   WIELCY   pokazaliście  "kawał  serducha" 
najbliższe rozgrywki
I LIGA
dziś, 11.12.2017
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs ETISOFT
17:40
17:40
BEUMER vs STOLLE EMS
18:20
18:20
IPA KNURÓW/PPO RAKON vs TOMEX
19:00
19:00
GRANTS vs STOLLE EMS
19:40
19:40
ORCHIDEA vs IPA KNURÓW/PPO RAKON
20:20
20:20
EKOMAX vs GRANTS
21:00
21:00
GOTUJĄC MIESZAJ vs ALCON
21:40
21:40
ASTONISH vs EKOMAX
22:20
22:20
DAKO vs PANTERA
II LIGA
Czwartek, 14.12.2017
17:00
17:00
NGK CERAMIKS POLSKA vs TRW
17:40
17:40
MILF HUNTERS vs GLADIATOR
18:20
18:20
ELITA vs KONKURENT
19:00
19:00
PIEKARNIA ROKER vs POGROMCY ASFALTU
19:40
19:40
THERMEX vs PRINT - LINE GLIWICE
20:20
20:20
REGGAE BOYZ vs MAL - DREW
21:00
21:00
PEGADIVA vs JEST APA TEAM
21:40
21:40
BIBA vs CELTA VIGO
22:20
22:20
WCZORAJSI vs HYBRIS
III LIGA
Piątek, 15.12.2017
17:00
17:00
FAMILIA vs FC TOTAL UNITED
17:40
17:40
EPP vs EMERYCI
18:20
18:20
AMPLIO MŁODE WILCZKI vs MARCO
19:00
19:00
ETISOFT 2 vs PKM GLIWICE
19:40
19:40
ISKRA vs ENERGO-MOC
20:20
20:20
CZARNI vs PROLEO.pl ECM
21:00
21:00
HUTA ŁABĘDY vs SZYKOWNI
21:40
21:40
DERBY vs SELGROS
22:20
22:20
DRX MILENIUM vs AXEL SOFTWARE
IV LIGA
Sobota, 16.12.2017
08:00
08:00
FC DRZEWCE vs WINDEX
08:40
08:40
ROSSMANN vs TOTTENHAM
09:20
09:20
EXORIGO - UPOS vs DŻONDRO GLIWICE
10:00
10:00
HP POLSKA vs TOTTENHAM
10:40
10:40
TEAM 18 NASTKA vs EXORIGO - UPOS
11:20
11:20
DŻONDRO GLIWICE vs LILA TEAM
12:00
12:00
EXORIGO - UPOS vs BOSS
12:40
12:40
PEPE vs HP POLSKA