Najnowsze Newsy
TERMINY  ZALEGŁYCH  SPOTKAŃ
08.10.2017 TERMINY ZALEGŁYCH SPOTKAŃ
 
 
Lp. Nazwa zespołu & Nazwa Zespołu Data Godzina
1  ORCHIDEA -  BEUMER    
2  BEUMER -  ETISOFT    
3  EKOMAX -  GRANTS 11.12.17 20.20
4  IPA KNURÓW/PPO RAKON -  STOLLE  EMS    
5  PANTERA -  GRANTS    
6  ANDERS  TEAM -  TOMEX    
7  TOMEX -  IPA KNURÓW/PPO RAKON 11.12.17 18.20
8  IPA KNURÓW/PPO RAKON -  GRANTS    
9  GRANTS -  GOTUJĄC  MIESZAJ    
10  GRANTS -  STOLLE  EMS 11.12.17 19.00
11  ANDERS  TEAM -  IPA KNURÓW/PPO RAKON    
12  ROHLIG  SUUS -  PANTERA    
13  BEUMER -  GRANTS    
14  ALCON -  ANDERS  TEAM 18.12.17 19.00
15  ETISOFT -  GRANTS    
16  GRANTS -  ANDERS  TEAM    
17  IPA KNUROW/PPO RAKON -  Nbit    
18  ROHLIG  SUUS -  GRANTS    
19  SAFEROAD -  Nbit    
20   -      
21  TRW -  THERMEX    
22  NGK  CERAMICS  POLSKA -  JEST  APA  TEAM    
23  REGGAE  BOYZ -  MILF  HUNTERS    
24  HYBRIS -  PRINT  LINE  GLIWICE    
25   -      
26  SZYKOWNI -  ISKRA    
27  SELGROS -  FAMILIA    
28  AMPLIO  MŁODE  WILCZKI -  EMERYCI    
29  SZYKOWNI -  DERBY    
30  AXEL  SOFTWARE -  ENERGOMOC    
31  DERBY -  PKM  GLIWICE    
32  MARCO -  HUTA  ŁABĘDY    
33   -      
34  DŻONDRO  GLIWICE -  ISOVER    
35  DŻONDRO  GLIWICE -  ROSSMANN    
36  LILA  TEAM -  DŻONDRO  GLIWICE    
37  DŻONDRO  GLIWICE -  EXORIGO-UPOS 06.01.18 08.40
38  ROSSMANN -  HP  POLSKA    
39  ROSSMANN -  LILA  TEAM    
40  WINDEX -  LILA  TEAM 06.01.18 09.20
41  HP  POLSKA -  TOTTENHAM 16.12.17 10.00
42  EXORIGO-UPOS -  DŻONDRO  GLIWICE 16.12.17 09.20
43  TEAM 18 NASTKA -  EXORIGO-UPOS 16.12.17 10.40
44  ROSSMANN -  ISOVER 06.01.18 10.00
45  TEAM 18 NASTKA -  ISOVER 06.01.12 11.20
47  FC  DRZEWCE -  LILA  TEAM 06.01.18 10.40
48  FC  DRZEWCE -  ISOVER    
49  TOTTENHAM -  WINDEX    
50   -      
      

 
               

najbliższe rozgrywki
I LIGA
dziś, 11.12.2017
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs ETISOFT
17:40
17:40
BEUMER vs STOLLE EMS
18:20
18:20
IPA KNURÓW/PPO RAKON vs TOMEX
19:00
19:00
GRANTS vs STOLLE EMS
19:40
19:40
ORCHIDEA vs IPA KNURÓW/PPO RAKON
20:20
20:20
EKOMAX vs GRANTS
21:00
21:00
GOTUJĄC MIESZAJ vs ALCON
21:40
21:40
ASTONISH vs EKOMAX
22:20
22:20
DAKO vs PANTERA
II LIGA
Czwartek, 14.12.2017
17:00
17:00
NGK CERAMIKS POLSKA vs TRW
17:40
17:40
MILF HUNTERS vs GLADIATOR
18:20
18:20
ELITA vs KONKURENT
19:00
19:00
PIEKARNIA ROKER vs POGROMCY ASFALTU
19:40
19:40
THERMEX vs PRINT - LINE GLIWICE
20:20
20:20
REGGAE BOYZ vs MAL - DREW
21:00
21:00
PEGADIVA vs JEST APA TEAM
21:40
21:40
BIBA vs CELTA VIGO
22:20
22:20
WCZORAJSI vs HYBRIS
III LIGA
Piątek, 15.12.2017
17:00
17:00
FAMILIA vs FC TOTAL UNITED
17:40
17:40
EPP vs EMERYCI
18:20
18:20
AMPLIO MŁODE WILCZKI vs MARCO
19:00
19:00
ETISOFT 2 vs PKM GLIWICE
19:40
19:40
ISKRA vs ENERGO-MOC
20:20
20:20
CZARNI vs PROLEO.pl ECM
21:00
21:00
HUTA ŁABĘDY vs SZYKOWNI
21:40
21:40
DERBY vs SELGROS
22:20
22:20
DRX MILENIUM vs AXEL SOFTWARE
IV LIGA
Sobota, 16.12.2017
08:00
08:00
FC DRZEWCE vs WINDEX
08:40
08:40
ROSSMANN vs TOTTENHAM
09:20
09:20
EXORIGO - UPOS vs DŻONDRO GLIWICE
10:00
10:00
HP POLSKA vs TOTTENHAM
10:40
10:40
TEAM 18 NASTKA vs EXORIGO - UPOS
11:20
11:20
DŻONDRO GLIWICE vs LILA TEAM
12:00
12:00
EXORIGO - UPOS vs BOSS
12:40
12:40
PEPE vs HP POLSKA