Najnowsze Newsy
19.05.2020 Zakończenie sezonu 2019/20 
Szanowni Państwo, Zarząd Gliwickiego Towarzystwa Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej „PIĄTKA” na poniedziałkowym zebraniu, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników oraz sędziów, podjął decyzję w sprawie zakończenia wszystkich rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020 prowadzonych przez GTSPNP „PIĄTKA”
________________________________________
 
Sezon 2019/2020 został zakończony bez awansów oraz spadków. Po posiedzeniu Zarządu Gliwickiego Towarzystwa Piłki Nożnej Pięcioosobowej „Piątka”, które odbyło się dnia 18.05.2020 – przedstawimy Państwu zweryfikowane tabele.
Szanowni Państwo, temat zakończenia rozgrywek budzi szereg kontrowersji, dlatego jeszcze raz podkreślam, decyzja Zarządu GTSPNP „Piątka” została poparta konsultacjami z klubami, które jednoznacznie opowiedziały się za takim rozwiązaniem. Od 18 maja br. Rząd RP zezwolił na prowadzenie zajęć treningowych w większych grupach, lecz w dalszym ciągu, obowiązują obostrzenia, które uniemożliwiają prowadzenie rozgrywek oraz meczów sparingowych. Bezpieczeństwo i zdrowie zawodników są dla nas priorytetem. Proszę, dbajcie o siebie i innych i z optymizmem przygotowujmy się do rozpoczęcia nowego sezonu, który po wysłuchaniu Waszego głosu, chcemy rozpocząć już we Wrześniu.
Warunek konieczny do wznowienia rozgrywek – zniesienie zakazu rozgrywania meczów piłkarskich w niższych ligach.
 
 
Zarząd Gliwickiego Towarzystwa Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej „Piątka”
Prezes – Izabela Wojewódzka
Vice Prezes – Mariusz Linek
Skarbnik – Magdalena Wojewódzka