Najnowsze Newsy
Zaproszenia na mecz Piast Gliwice - FC Toruń
27.10.2018 Zaproszenia na mecz Piast Gliwice - FC Toruń
Serdecznie zaproszamy na spotkanie podczas którego odbędzie się
uroczyste przekazanie pośmiertnego odnaczenia złotym krzyżem zasługi
naszego Ś.P Prezesa Jerzego Wojewódzkiego.


Zaproszenia na mecz Pisat Gliwice Futsal - FC Toruń, dn. 3.11.2018 o godz. 16:00
każda z drużyn otrzyma podczas trwania rozgrywek jedno papierowe zaproszenie na to spotkanie,
aby wymienić zaproszenie na bilety należy przesłać maila na adres : marketing@piast.gliwice.pl  do dnia 31.10.2018 w tytule podając numer zaproszenia,
w odpowiedzi zostanie nadesłany bilet w ilości o jaką poprosimy w mailu.


Hala Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, Gliwice.


Zaproszenia papierowe rozdawane podczas trwania rozgrywek GTSPNP
nie będą wymianiane na bilety w dniu meczu w kasie biletowej.



najbliższe rozgrywki
I LIGA
Poniedziałek, 19.11.2018
17:00
17:00
ROHLIG SUUS vs BEUMER
17:40
17:40
BIBA vs ANDERS TEAM
18:20
18:20
TRW vs PANTERA
19:00
19:00
STOLLE EMS vs SCANIA
19:40
19:40
GLADIATOR vs WW MED
20:20
20:20
EKOMAX vs FC CHECHŁO
21:00
21:00
ORCHIDEA vs GOTUJĄC MIESZAJ
21:40
21:40
TOTO vs DAKO
22:20
22:20
PEPE vs ETISOFT
II LIGA
pojutrze, 15.11.2018
17:00
17:00
REGGAE BOYZ vs NGK CERAMIKS POLSKA
17:40
17:40
ELITA vs AMPLIO MŁODE WILCZKI
18:20
18:20
WCZORAJSI vs JEST APA TEAM
19:00
19:00
ECM MAJER vs PEGADIVA
19:40
19:40
HYBRIS vs PRINT - LINE GLIWICE
20:20
20:20
CELTA VIGO vs SILESIA DRAGONS
21:00
21:00
MAL - DREW vs KONKURENT
21:40
21:40
SAFEROAD vs THERMEX
22:20
22:20
POGROMCY ASFALTU vs CLS GLIWICE
III LIGA
Piątek, 16.11.2018
17:00
17:00
ALLIGATORS vs FAMILIA
17:40
17:40
EMERYCI vs HUTA ŁABĘDY
18:20
18:20
SELGROS vs MARCO
19:00
19:00
PKM GLIWICE vs FC TOTAL UNITED
19:40
19:40
ISKRA vs ETISOFT 2
20:20
20:20
DERBY vs AXEL SOFTWARE
21:00
21:00
ENERGO-MOC vs KORNAS TEAM
21:40
21:40
LILA TEAM vs SZYKOWNI
22:20
22:20
CZARNI vs MINIONKI TEAM
IV LIGA
Sobota, 17.11.2018
08:00
08:00
WINDEX vs ISOVER
08:40
08:40
EXORIGO - UPOS vs GTW
09:20
09:20
FC GLIWICE vs PIONART
10:00
10:00
SZERSZENIE vs TOTTENHAM
10:40
10:40
ROSSMANN vs TRYNEK
11:20
11:20
STREFA - 04 vs HP POLSKA