GLIWICE - POLSKA
STOLICA FUTSALU
I LIGA
17:00
Poniedziałek 11.12
ROHLIG  SUUS
ROHLIG SUUS
ETISOFT
ETISOFT
17:40
Poniedziałek 11.12
BEUMER
BEUMER
STOLLE  EMS
STOLLE EMS
18:20
Poniedziałek 11.12
IPA KNURÓW/PPO RAKON
IPA KNURÓW/PPO RAKON
TOMEX
TOMEX
19:00
Poniedziałek 11.12
GRANTS
GRANTS
STOLLE  EMS
STOLLE EMS
19:40
Poniedziałek 11.12
ORCHIDEA
ORCHIDEA
IPA KNURÓW/PPO RAKON
IPA KNURÓW/PPO RAKON
20:20
Poniedziałek 11.12
EKOMAX
EKOMAX
GRANTS
GRANTS
21:00
Poniedziałek 11.12
GOTUJĄC  MIESZAJ
GOTUJĄC MIESZAJ
ALCON
ALCON
21:40
Poniedziałek 11.12
ASTONISH
ASTONISH
EKOMAX
EKOMAX
22:20
Poniedziałek 11.12
DAKO
DAKO
PANTERA
PANTERA
II LIGA
17:00
Czwartek 14.12
NGK  CERAMIKS  POLSKA
NGK CERAMIKS POLSKA
TRW
TRW
17:40
Czwartek 14.12
MILF  HUNTERS
MILF HUNTERS
GLADIATOR
GLADIATOR
18:20
Czwartek 14.12
ELITA
ELITA
KONKURENT
KONKURENT
19:00
Czwartek 14.12
PIEKARNIA  ROKER
PIEKARNIA ROKER
POGROMCY ASFALTU
POGROMCY ASFALTU
19:40
Czwartek 14.12
THERMEX
THERMEX
PRINT - LINE GLIWICE
PRINT - LINE GLIWICE
20:20
Czwartek 14.12
REGGAE  BOYZ
REGGAE BOYZ
MAL - DREW
MAL - DREW
21:00
Czwartek 14.12
PEGADIVA
PEGADIVA
JEST  APA  TEAM
JEST APA TEAM
21:40
Czwartek 14.12
BIBA
BIBA
CELTA VIGO
CELTA VIGO
22:20
Czwartek 14.12
WCZORAJSI
WCZORAJSI
HYBRIS
HYBRIS
III LIGA
17:00
Piątek 15.12
FAMILIA
FAMILIA
FC TOTAL UNITED
FC TOTAL UNITED
17:40
Piątek 15.12
EPP
EPP
EMERYCI
EMERYCI
18:20
Piątek 15.12
AMPLIO  MŁODE  WILCZKI
AMPLIO MŁODE WILCZKI
MARCO
MARCO
19:00
Piątek 15.12
ETISOFT 2
ETISOFT 2
PKM  GLIWICE
PKM GLIWICE
19:40
Piątek 15.12
ISKRA
ISKRA
ENERGO-MOC
ENERGO-MOC
20:20
Piątek 15.12
CZARNI
CZARNI
PROLEO.pl ECM
PROLEO.pl ECM
21:00
Piątek 15.12
HUTA  ŁABĘDY
HUTA ŁABĘDY
SZYKOWNI
SZYKOWNI
21:40
Piątek 15.12
DERBY
DERBY
SELGROS
SELGROS
22:20
Piątek 15.12
DRX  MILENIUM
DRX MILENIUM
AXEL  SOFTWARE
AXEL SOFTWARE
IV LIGA
08:00
Sobota 16.12
FC  DRZEWCE
FC DRZEWCE
WINDEX
WINDEX
08:40
Sobota 16.12
ROSSMANN
ROSSMANN
TOTTENHAM
TOTTENHAM
09:20
Sobota 16.12
EXORIGO - UPOS
EXORIGO - UPOS
DŻONDRO  GLIWICE
DŻONDRO GLIWICE
10:00
Sobota 16.12
HP POLSKA
HP POLSKA
TOTTENHAM
TOTTENHAM
10:40
Sobota 16.12
TEAM 18 NASTKA
TEAM 18 NASTKA
EXORIGO - UPOS
EXORIGO - UPOS
11:20
Sobota 16.12
DŻONDRO  GLIWICE
DŻONDRO GLIWICE
LILA  TEAM
LILA TEAM
12:00
Sobota 16.12
EXORIGO - UPOS
EXORIGO - UPOS
BOSS
BOSS
12:40
Sobota 16.12
PEPE
PEPE
HP POLSKA
HP POLSKA
Dołącz
DO LIGI
wypełnij formularz
TURNIEJE
partnerskie
sprawdź terminy
Kilka lat
WCZEŚNIEJ
poznaj historię
Undicom
Gliwice.eu
FEBYS
NLF
xfirma
N0WINY
GAF
PIEKARNIA  MDJ
LO III
nBit
partners 3
Scania
Rowibau
partner
Hybris
Ekomax
fluor
Tomex
Beumer
NGK
Janel
Wczorajsi
GEO  KAT
DRAXLMAIER